ترند

50 اسم برتر دختر

50 اسم برتر دختر | نام نیکو

ایلا: این نام به معنای پرنده آبی است و یکی از اسامی شیک و زیبا برای دختران است. ایوانا: این نام به معنای خدمت کننده خداوند است و یکی از اسامی با معنی و شخصیت …

۵۰ نام برتر دخترانه

اسامی اصیل ایرانی · اسامی قرآنی

معرفی 100 اسم دخترانه پرطرفدار از سال 1380 تا سال 1396 به همراه معنی …

100 اسم برتر دخترانه در چند سال اخیر در ایران. همه پدران و مادرانی که فرزندی در راه دارند بعد از اینکه جنسیت فرزند معلوم شد به فکر انتخاب یک اسم زیبا هستند.

50 اسم دخترانه محبوب سال 97 | آخرین آمار از ثبت احوال

این فهرست ۸۴ ساله نشان میدهد از زمات تاسیس این سازمان تا ۱۳۸۰ مـا ایرانیان بـه ۱۰۰ اسم دختر زیر بعنوان برترین اسامی دخترانه رای دادیم. فاطمه. معنی فاطمه: در لغت …

بهترین اسم دختر + ۱۰۰ اسم دختر جدید + نکاتی برای انتخاب خوشگل …

نام و اسامی دخترانه متنوع و زیبا هستند و می توانید بر اساس سلیقه و فرهنگ خانواده خود بهترین اسم دختر را برای فرزندتان انتخاب کنید ولی پیش از انتخاب اسم …

اسم دختر: مجموعه 2000 زیباترین اسم های دخترانه شیک و باکلاس

اسامی دخترانه زیبا,اسم دختر امروزی تک,جدیدترین نام های دخترانه ایرانی اصیل,باکلاس ترین اسم های دخترانه,لیست کامل زیباترین اسم دختر شیک.

اسم دختر جدید ، بیش از 1500 اسم دختر باکلاس ایرانی

50 فیلم برتر رمانتیک و عاشقانه 2018 تا 2022, جدید ۱۴۰۲ -❤ گهر … اسم دختر جدید ، اسم دختر ایرانی باکلاس / بیش از 1500 اسم.

۱۳۰ اسم دخترانه پرطرفدار در ایران + معنی و فراوانی نام

اسامی پرطرفدار دخترانه در ایران بر اساس گزارش اداره ثبت احوال طی 10 سال گذشته به … 50, هستی, 22852, بود، زندگی، کاینات، وجود، ثروت، دولت، مال، مکنت، نوا.

۱۲۵ پرطرفدارترین اسم دختر در ایران در ۱۰۰ سال اخیر

در ۱۳۹۴ خانواده های ایرانی ترجیح دادند ۵ اسم دخترانه زیر را بیش از سایر اسامی روی نوزادان دختر بگذارند. ۱. فاطمه. ۲. زهرا. ۳. نازنین زهرا. ۴. یسنا. ۵. باران. ۴.

اسامی پرطرفدار دختر و پسر در سال 1400 و قبل از آن به همراه معنی

15 اسم از 50 اسم اول انتخابی کلمه ” محمد ” و ” علی ” را استفاده کرده اند! و در مقابل این نگرش برای اسامی دختران، رنگ و بوی ضعیف تری دارد و خانواده ها ترجیح.

السابق
معنى اسم جيلان
التالي
اسم پسر با ه